• 0216 391 00 44
  • info@uskudarsiemensservis.com

Altunizade Siemens Servisi

Altunizade Siemens Servisi

Altunizade Siemens Servisi

Siemens 1867 yılında Almanya'da kurulan ve o günden bugüne insanlara hizmet vermekte olan bir teknoloji devi. Günümüzde birçok ülkede çok geniş kitlelere ürün satmakta olan bu markanın elbette müşterilerine karşı bazı sorumlulukları da olmalıdır. Peki, bir Siemens ürününe sahipseniz ve üründe bozukluk veya aksaklık tespit ettiyseniz ya da aklınıza takılan bir şeyi sormak istiyorsanız ne yapmalısınız? Siemens buna yönelik ve sizlerin memnuniyetinizi kazanmak adına farklı yollardan müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 - ​​​​İletişim: Soru ve görüşlerinizi Siemens'e bildirmek istiyorsanız e-posta yollayabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

 

 - Servis Asistanı: Bu bölümde ürününüzle ilgili daha önce yaşanmış benzer olayları bulabilir, gerekirse müşteri hizmetlerine yönlendirilirsiniz.

 

 

 - Kullanım Kılavuzları: Kılavuzları ürününüzle almanızın yanında Siemens size bu hizmeti internet üzerinden de sunuyor. Ürün kodunuzu girerek istediğiniz dilde kullanım kılavuzuna tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 - Online Servis Kaydı: Bu hizmet sayesinde internet üzerinden bir kaç küçük işlem yaparak servisten randevu alabilirsiniz. Bu sayede beklemek zorunda da kalmazsınız.

 - Yetkili Servisler: Siemens bulunduğu her ülkede birçokk yetkili servise sahiptir ve hizmet vermektedir. Yetkili servislerin hizmetleri hem ürün satışının öncesini hem de ürün satışının sonrasını kapsamaktadır. Servis hizmetlerini yapan kişiler sürekli olarak profesyonel eğitime tabir tutulmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmeti misyon edinen Siemens servisleri bu açıdan müşteri memnuniyetini 1. planda tutmaktadır.

 - Faydalı Bilgiler: Siemens müşterilerine hizmet konusunda önemli işler yapmaktadır ve bunlardan biri de site üzerinden kullanıcılara sunulan faydalı bilgilerdir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz vs. birçokk ürün hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bu sistemde bakım ve onarım ile ilgili konularda müşteri hizmetlerine bağlanabilmektesiniz.

 - Garanti : Siemens ürünlerinizi korumak ve siz müşterilerini mağdur etmemek adına garanti hizmeti de vermektedir. Küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, aspiratörler, kişisel bakım ürünleri gibi küçük çaptaki ürünlerde 2 yıl garanti bulunmaktadır. Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, çamaşır makinesi gibi büyük çaptaki ürünlerde ise 3 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Siemens sorunları için bizi çağrı numaralarından hemen arayabilirsiniz.

 

Altunizade Siemens Servisi

Siemens sektörün lider firmalarından olup, 1867 yılın da Almanya’da kurularak beyaz eşya sektörüne dâhil olmuştur. 1867 yılından itibaren bu sektöre dâhil olması ise aslın da bu sektör de oldukça eski ve tecrübeli olduğu anlamını taşımakta olup, buna dayanarak ise birçok kitleye hitap ettiği görülmektedir. Çünkü Türkiye üzerinde birçok kişi tarafından gerek kalitesi ile gerekse uzun ömürlülüğü ile tercih edilirken uygun fiyatları da birçok kişiye cazip gelmektedir. Siemens sadece beyaz eşya markası olmamakla birlikte televizyon, küçük ev aletleri gibi teknolojik tüm aletleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu ürünleri üretirken ise Siemens aslında sizlere son teknolojiyi sunmakta olan bir firmadır. Çünkü son teknolojiyi yakından takip etmekte olup, bu şekil de sizlere oldukça avantaj sağlamaktadır.

Siemens Garanti İmkânı!

Siemens garantisi aslında değişken olup, aldığınız ürüne kampanyasına göre verilmektedir. Bazı ürünlerde 5 yıl garanti olurken bazı ürünler de 2 yıl hatta 3 yılda garanti imkânı sunulmaktadır. Bu garanti bizim ne işimize yarayacak diyen olursa ise aslında garanti üretilen ürünün arkasında durarak herhangi bir problemde tamir edilmesine veya değiştirilmesine yaramaktadır. Bu durum sizlere ayrıcalık tanırken aslın da satın aldığınız ürünün markanın arkasında durması sizin için de güven vermektedir. Aynı zaman da garanti kapsamında olan herhangi bir arıza durumunda yapılan tamirlerde sizler herhangi bir ücret ödemeden ürünü tamir ettirebilirsiniz. Peki, Siemens servisi iletişime nasıl ulaşabilirim diye soruyorsanız aslında oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siemens Kullanıcıları Doğru Adreste!

Siemens kullanıcıları eğer beyaz eşyalarında bir sorun yaşamış ise ve bunu bir an önce güvenle ve kalıcı bir şekilde tamir ettirmek istiyorsa kesinlikle doru adreste olduğunu bilmelidir. Çünkü biz Siemens sevisi olarak üretilen ürünlerin her noktasını bilmekte olup, sizlere kalıcı bir şekilde çözümler sunmaktadır. Personellerimiz ise alanın da eğitimli olması ile sizlere kaliteli bir hizmet sunduğunu göstermektedir. Siemens servisi konusunda içiniz rahat bir şekilde bizlere güvenebilirken aynı zaman da bizlere ulaşmanız da oldukça kolaydır. Siemens servisi iletişim numaramızdan 7/24 bizleri arayarak sorununuzu bildirebilir ve gönül rahatlığı ile beklemeye koyulabilirsiniz. Üsküdar Siemens Servisi

Yukarı Çık