• 0216 391 00 44
  • info@uskudarsiemensservis.com

Üsküdar Siemens Servisi

Siemens 1867 yılında Almanya'da kurulan ve o günden bugüne insanlara hizmet vermekte olan bir teknoloji devi. Günümüzde birçok ülkede çok geniş kitlelere ürün satmakta olan bu markanın elbette müşterilerine karşı bazı sorumlulukları da olmalıdır. Peki, bir Siemens ürününe sahipseniz ve üründe bozukluk veya aksaklık tespit ettiyseniz ya da aklınıza takılan bir şeyi sormak istiyorsanız ne yapmalısınız? Siemens buna yönelik ve sizlerin memnuniyetinizi kazanmak adına farklı yollardan müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 - ​​​​İletişim: Soru ve görüşlerinizi Siemens'e bildirmek istiyorsanız e-posta yollayabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

 

 - Servis Asistanı: Bu bölümde ürününüzle ilgili daha önce yaşanmış benzer olayları bulabilir, gerekirse müşteri hizmetlerine yönlendirilirsiniz.

 

 

 - Kullanım Kılavuzları: Kılavuzları ürününüzle almanızın yanında Siemens size bu hizmeti internet üzerinden de sunuyor. Ürün kodunuzu girerek istediğiniz dilde kullanım kılavuzuna tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 - Online Servis Kaydı: Bu hizmet sayesinde internet üzerinden bir kaç küçük işlem yaparak servisten randevu alabilirsiniz. Bu sayede beklemek zorunda da kalmazsınız.

 - Yetkili Servisler: Siemens bulunduğu her ülkede birçokk yetkili servise sahiptir ve hizmet vermektedir. Yetkili servislerin hizmetleri hem ürün satışının öncesini hem de ürün satışının sonrasını kapsamaktadır. Servis hizmetlerini yapan kişiler sürekli olarak profesyonel eğitime tabir tutulmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmeti misyon edinen Siemens servisleri bu açıdan müşteri memnuniyetini 1. planda tutmaktadır.

 - Faydalı Bilgiler: Siemens müşterilerine hizmet konusunda önemli işler yapmaktadır ve bunlardan biri de site üzerinden kullanıcılara sunulan faydalı bilgilerdir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz vs. birçokk ürün hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bu sistemde bakım ve onarım ile ilgili konularda müşteri hizmetlerine bağlanabilmektesiniz.

 - Garanti : Siemens ürünlerinizi korumak ve siz müşterilerini mağdur etmemek adına garanti hizmeti de vermektedir. Küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, aspiratörler, kişisel bakım ürünleri gibi küçük çaptaki ürünlerde 2 yıl garanti bulunmaktadır. Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, çamaşır makinesi gibi büyük çaptaki ürünlerde ise 3 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Siemens sorunları için bizi çağrı numaralarından hemen arayabilirsiniz.Üsküdar Siemens Servisi

Yukarı Çık