• 0216 391 00 44
  • info@uskudarsiemensservis.com

Siemens Servis

Siemens Servis

Üsküdar Siemens Servisi

Siemens 1867 yılında Almanya'da kurulan ve o günden bugüne insanlara hizmet vermekte olan bir teknoloji devi. Günümüzde birçok ülkede çok geniş kitlelere ürün satmakta olan bu markanın elbette müşterilerine karşı bazı sorumlulukları da olmalıdır. Peki, bir Siemens ürününe sahipseniz ve üründe bozukluk veya aksaklık tespit ettiyseniz ya da aklınıza takılan bir şeyi sormak istiyorsanız ne yapmalısınız? Siemens buna yönelik ve sizlerin memnuniyetinizi kazanmak adına farklı yollardan müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 - ​​​​İletişim: Soru ve görüşlerinizi Siemens'e bildirmek istiyorsanız e-posta yollayabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

 

 - Servis Asistanı: Bu bölümde ürününüzle ilgili daha önce yaşanmış benzer olayları bulabilir, gerekirse müşteri hizmetlerine yönlendirilirsiniz.

 

 

 - Kullanım Kılavuzları: Kılavuzları ürününüzle almanızın yanında Siemens size bu hizmeti internet üzerinden de sunuyor. Ürün kodunuzu girerek istediğiniz dilde kullanım kılavuzuna tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 - Online Servis Kaydı: Bu hizmet sayesinde internet üzerinden bir kaç küçük işlem yaparak servisten randevu alabilirsiniz. Bu sayede beklemek zorunda da kalmazsınız.

 - Yetkili Servisler: Siemens bulunduğu her ülkede birçokk yetkili servise sahiptir ve hizmet vermektedir. Yetkili servislerin hizmetleri hem ürün satışının öncesini hem de ürün satışının sonrasını kapsamaktadır. Servis hizmetlerini yapan kişiler sürekli olarak profesyonel eğitime tabir tutulmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmeti misyon edinen Siemens servisleri bu açıdan müşteri memnuniyetini 1. planda tutmaktadır.

 - Faydalı Bilgiler: Siemens müşterilerine hizmet konusunda önemli işler yapmaktadır ve bunlardan biri de site üzerinden kullanıcılara sunulan faydalı bilgilerdir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz vs. birçokk ürün hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bu sistemde bakım ve onarım ile ilgili konularda müşteri hizmetlerine bağlanabilmektesiniz.

 - Garanti : Siemens ürünlerinizi korumak ve siz müşterilerini mağdur etmemek adına garanti hizmeti de vermektedir. Küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, aspiratörler, kişisel bakım ürünleri gibi küçük çaptaki ürünlerde 2 yıl garanti bulunmaktadır. Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, çamaşır makinesi gibi büyük çaptaki ürünlerde ise 3 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Siemens sorunları için bizi çağrı numaralarından hemen arayabilirsiniz.

 

Siemens Servis

Siemens, beyaz eşya denilince akla gelen ilk markalardan birisi olup cazip fiyatları ve kalitesi ile dikkatleri çekmektedir. Birbirinden farklı model ve çeşitleri ile piyasaya sunulan bu markanın ürünleri Türkiye’de belirli bir üne sahip olup, genellikle kullanıcıları sabittir. Siemens teknolojinin getirdiği yenilikleri sürekli olarak takip etmekte olup, buna göre üretimlerini gerçekleştirerek sizlere son teknolojik ürünleri sunmaktadır. Tabi ki bu durum sizler için avantajlı olmakla beraber hayatınıza kolaylık sağlayacaktır. Siemens sektörün ileri gelen isimlerinden olduğunu gerek kalitesi ile gerekse ürünlerinin zarafeti ile belli eden bir markadır. Aynı zaman da ürünlerin de müşterilerine garanti imkânı sunmakta olup herhangi bir arıza sonucu da garanti kapsamın da ürününüzü tamir ettirebilme şansına sahipsiniz.

Siemens Markası Kullanıyorsanız Bize Güvenmelisiniz!

Siemens sektörün lider markalarından olduğunuz sizlere bildirdik. Fakat her elektronik cihazda olduğu gibi gerek kullanıcı hatası gerekse ürününün hataları nedeni ile arızalar gerçekleşebilir. Bu tabi ki sadece Siemens markası ile değil tüm markalar için geçerli bir durumdur. Peki, oluşan arızalar nasıl giderilir diyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü biz Siemens servis olarak gerek personellerimiz ile gerekse bilinçliliğimiz ile sizlere kaliteli bir şekil de kalıcı imkânlar sunmaktayız. Bu imkânları garanti kapsamı altın da gerçekleştirebilirken aynı zaman da garanti kapsamı dışında da olan ürünleri sizlere uygun fiyatlar ile tamirini gerçekleştirmekteyiz. Siemens markası ürününüz var ise tam olarak sorunun neden kaynaklandığınız biliyorsanız bir telefon kadar bize uzakta olduğunuzu belirtmek isteriz.

Biz eğitimli ve alanın da profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmeti anlık olarak sunmaktayız. Bu şekilde sizler de kalıcı çözümlerimizde elinizde kahveniz ile sorunun çözüldüğünü gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Güler yüzlü ve samimi ekip arkadaşlarımız Siemens ürünleri alanın da oldukça profesyonel olup, her gün kendilerini gerek teknolojik anlamda gerekse eğitimler ile bilmediklerini de öğrenerek sizlere çözüm odaklı olarak gelmektedir. Siemens servis denildiğin de bizlere ulaşım sağlamanız sizler için ideal bir seçenek olacaktır. Bizlere 7/24 iletişim numaramızdan arayarak sorununuzu söyleyebilir ve hemen çözüm bulabilirsiniz. Üsküdar Siemens Servisi

Yukarı Çık