• 0216 391 00 44
  • info@uskudarsiemensservis.com

Üsküdar Siemens Servis

Üsküdar Siemens Servis

Üsküdar Siemens Servis

Siemens marka beyaz ev elektronik ürünleri ve bunun yanı sıra siemens marka elektronik ürünler günümüzde her evde bulunan ve oldukça kaliteli aynı zamanda kullanışlı yapıları ile en sık kullanılan ürün markası olmaktadır. Çamaşır makinesinden, bulaşık makinesine kadar tüm ev elektroniği ürünlerinde birbirinden harika ürünler üreten siemens cihazlar, uzun süreli bakımları yapılmaz ise veya zaman içinde çeşitli etkenlerin makine içinde ki parçalara zarar vermesi ile arıza yapabilmekte veya bozulabilmektedir.

Her ürünün bir kullanım ömrü olduğu gibi bu ürünlerin kullanım ömürleri gerekli bakımlar yapıldığı sürece, oldukça uzayabilmektedir. Bu anlamda sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin arızalanan tüm siemens marka cihazlarında tamir ve bakım, onarım hizmeti vermekteyiz.

 

 İsim Siemens İse Bize Güvenebilirsiniz!

Kullandığınız fakat artık eskisi gibi çalışmayan, gerçek anlamda bir bakım ve/veya onarıma ihtiyaç duyan tüm siemens marka cihazlarınızda bizlere güvenebilirsiniz. Bu alanda uzun yıllara aşkın bir süre ile üsküdar siemens servis ve bakım onarım hizmetimiz ile, hangi modelde ve üretimde olursa olsun çamaşır makinesinden, bulaşık makinesine, kurutuculardan, klimalara tüm siemens marka cihazlarınızda sizlere uzman bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz tüm siemens marka ürünlerde uzman teknisyenlerimiz ile siz müşterilerimizin, bozulmuş ve/veya bakım gerektiren tüm cihazlarının orjinal ve yedek parçaları ile aynı zamanda makinenize zarar vermeden tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Bizim İle Aklınız Cihazınızda Kalmasın!

İstanbul ilinde sunmuş olduğumuz üsküdar siemens servis hizmetimiz ile, haftanın yedi günü, yirmi dört saati boyunca; evinizde kullanmakta olduğunuz siemes marka tüm elektronik ve ec eşyalarının bakım ve onarım hizmetlerini sizlere sağlamaktayız. Bu anlamda sizler sunmuş olduğumuz bakım, onarım ve/veya arıza tespit hizmetlerimiz; sizlere alanında uzun zaman boyunca eğitim görmüş, teknik anlamda tüm bilgi ve donanıma sahip, gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip çalışma arkadaşlarımız ve teknikerlerimiz ile sunulmakta. Geniş servis ağımız, bünyemizde bulundurduğumuz yedek parça hizmetimiz, geniş ağda ve Üskür'ın her sokağında hizmet veren servis araçlarımız ile, sizlere kaliteli hizmet sunuyor, siemens marka cihazlarınızda sizlere çözüm desteği veriyoruz.

 

Üsküdar Siemens Servis

Bilindiği üzere Siemens Türkiye pazarında söz sahibi olan markalar arasında belki de lider konumda diyebiliriz. Özellikle de beyaz eşya konusunda liderliğini sürdürürken müşterilerine sundukları satış sonrası hizmetlerle de aslında Türkiye’nin her yerinde geniş servis ağı bulundurmaktadır. Sadece satış öncesi müşterilerine ürün satışı yaparak günü kurtardık muamelesi yapan bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmeyen bu marka satış sonrasında arızalanma ihtimalini hiçbir şekilde göz önünde bulundurmasa bile bazı kullanıcı hatalarından kaynaklı arızalarda müşterinin yanına olmayı tercih etmektedirler. Bu sebeple farklı şehirlerin, farklı ilçelerinde, semtlerinde faaliyetlerini sürdürmektedirler. Bunlardan birisi olan Üsküdar Siemens Servis üzerinden konumuzu biraz daha açmak istiyoruz.

Biz Kimiz?

Üsküdar bölgesinde ve civarı semtlerde, ilçelerde Üsküdar Siemens Servis olarak kendimize ait bir firmamızda Siemens kullanıcılarına destek vermekteyiz. Uzun yıllardır bu bölgede bu faaliyetleri gösterdiğimiz bir gerçektir. Müşterilerimiz onlarca Siemens servisi içerisinden bizleri tercih etmektedirler. Çünkü işimizi ciddi anlamda kaliteli ve profesyonel olarak yapmaktayız. Aynı zamanda bünyemizde bulundurduğumuz personellerimizin her biri aklı başında ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 7/24 hizmet vererek Siemens marka ürünlerinizde yaşayacağınız arızalarda yanınızda olmayı her zaman severek ve benimseyerek istemekteyiz.

Beyaz Eşya Arızalarınıza Kesin Çözüm!

Konumuza bir örnek vererek genişletmek isteriz. Örneğin; bir bulaşık makinanız var ve markası Siemens, mutfakta yerlerin ıslak olduğunu gördünüz ve sorunun Siemens Bulaşık Makinasından olduğuna kanaat getirdiniz. Yaptığınız kontrollerde suyun aslında bulaşık makinasından olduğunu görünce ilk işiniz hemen Üsküdar Siemens servisini aramak olacaktır. Çünkü eşiniz, dostunuz veya akrabanızın çözebileceği konular kesinlikle değildir. Bu kapsamda bizden alacağınız destekte su kaçırma sorununa anında çözüm bulabileceğimizin garantisini veririz. Siz bizi telefonda arayarak ‘’ Siemens bulaşık makinamdan su geliyor ‘’ demeniz durumunda biz gerekli parçaları zaten yanımızda getirerek anında değişimini yapmaktayız. Üstelik değişecek olan parçanın 1 yıl garantili olduğunu da unutmayınız. Diğer yetkili servisler gibi bu cihazın şu parçası bozuk, parça gelmesini bekleyeceğiz diyenlerden değiliz. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda servisçiye kesinlikle cihazınızın parça değişimini bekleyelim sözüne inanmayınız. Boşuna zaman kaybetmenize gerek yoktur. Bizleri arayın anında gelip parça değişimini yapalım.Üsküdar Siemens Servisi

Yukarı Çık